Little Known Facts About سئو.

یکی از سیگنال‌های شناخته شده الگوریتم رتبه‌بندی گوگل سرعت صفحه است. وب‌سایت‌هایی که سریع‌تر بارگذاری می‌شوند، نسبت به وب سایت‌های کندتر، مزیت بیشتری دارند.

بهبود سرعت صفحه شما نه تنها رتبه و اعتبار دامنه شما را بهبود می‌بخشد، بلکه تجربه کاربر را بهتر می‌کند.
گوگل اتوریتی
پیشنهاد میشود این مقاله را مطالعه فرمائید : لینک بیلدینگ چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

حتما بخوانید: تمام آنچه باید در رابطه با بازاریابی ویروسی بدانید! گوگل آنالیتیکس: همه‌چیز را راجع‌ به کاربران سایتتان بدانید.

الگوریتم مرغ مگس‌خوار گوگل از همان زمان که آمد تحولات بزرگی را در موتور جستجوی گوگل ایجاد کرد. وظیفۀ این الگوریتم نشان دادن مرتبط‌ترین و دقیق‌ترین نتایج به کاربران است؛ برای همین هم به جای تمرکز روی یک کلمۀ کلیدی خاص، واژه‌های هم‌معنی را نیز در نظر می‌گیرد.

در این قسمت به بررسی بخش‌های مختلف سئوی خارجی سایت می‌پردازیم. لطفاً این نکات را با دقت بخوانید و اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید.

یاس وب یکی از مراکز ارائه خدمات سئو وب و بهینه سازی سایت

یکی از بخش‌هایی که گوگل به آن توجه می‌کند، آدرس صفحات مختلف سایت است. تجربه نشان داده است که هر چقدر که این آدرس کوتاه‌تر، خواناتر و با موضوع محتوای شما مرتبط باشد، تاثیر بهتری روی سئو دارد.

در آکادمی آموزش سئوی نوین مقالاتی جامع دربارۀ اصول سئو و ده‌ها نکته مهم نوشته‌ایم. تمام این مقالات با دقت بالایی نوشته شده و به‌‌روزرسانی می‌شوند.

سئوی کلاه خاکستری به تکنیک‌هایی گفته می‌شود که قانونی و درست نیست اما طوری اجرا می‌شوند که گوگل متوجه نشود.

فرستاده ویژه سازمان ملل متحد همچنین گفت که با توجه به وضعیت وخیم افغانستان، کمک های بشردوستانه برای پاسخ‌گویی به این وضعیت کافی نیست.

یاس وب فعالیت تخصصی خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت ، پشتیبانی و توسعه سایت های وردپرسی و همچنین برنامه نویسی اختصاصی انواع قالب های وردپرسی آغاز کرد. تیم ما از طراحان ، گرافیست ها ، برنامه نویسان ، نویسندگان و سئوکاران زبده تشکیل شده که هر کدام در زمینه تخصص خود بسیار حرفه ای و کارآزموده هستند.

تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

بررسی دقیق‌تر لینک‌های ورودی به وبسایت، اسپم اسکور و کیفیت و ترافیک بک‌لینک‌های سایت در اولویت قرار گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *